Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Güneydoğu Beyaz Eşya

Güneydoğu Beyaz Eşya Gaziantep’te açılmış olup, kendi bünyemizde beyaz eşya, elektronik, mobilya, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye ürünleri ile sektöründe yetkili bir firma olarak deneyimli ve uzmanlaşmış kadromuzla profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Sektöründe lider bir firma olmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine yenilikçi, dürüst ve kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Tamamıyla alanında uzmanlardan oluşan Güneydoğu Beyaz Eşya firması beyaz eşya, mobilya, elektronik, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma ve züccaciye firması her zaman hizmetinizdedir.

Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek, ürün teslimat ve kurulum sonrası hizmetimiz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli artırarak, dünya standartlarına uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi en iyi ve kaliteli ürünlerle buluşturarak sizleri mutlu etmek temel amaçlarımızdan biridir. Bu amaçlarımız doğrultusunda her anlamda tam takım olan Güneydoğu Beyaz Eşya, siz değerleri müşterilerimizin evlerine değer katacak olan ürünlerimizle sizleri firmamıza beklemekteyiz.